{ "type": "identify", "data": { "id":"", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "", "memberTypes": "guest" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "Homepage" }
{ "type": "gtmStart" }
Kampanyalar
Güncel Kampanyalar Geçmiş Kampanyalar
İŞ BANKASI KAMPANYASI

İŞ BANKASI KAMPANYASI

Kampanya Tarihi: 24.06.2022 - 30.09.2022

 • Kampanya 24.06.2022- 30.09.2022 tarihleri arasında geçerlidir.  
 • Maximum Kart’ınızla kampanyaya dahil Atasay Mağazaları ve www.atasay.com 'da Altın ürünlerde %10, Pırlantalı ürünlerde %20 indirim kazanma fırsatı! 
 • Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, Maxipara Kartlar, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Pati Kart) 
 •  Kampanya Detayları: İndirim Kodu Altın Ürünlerde Maximum10, Pırlanta Ürünlerde Maximum20 İndirimden faydalanabilmek için, indirim kodunun mağaza kasa görevlisine söylenmesi gerekmektedir. Online alışverişlerde indirim otomatik olarak uygulanacaktır.  
 • Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan
  işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, kampanyalı ürünler ,1 karat ve üstü tek taş pırlanta çeren ürünler, sarrafiye ürünler (çeyrek altın, gram altın vb.) ve alyans ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya Atasay adı altında sunulan ve sunulacak olan her türlü kampanya, indirim, promosyon, hediye çekleri ve benzeri durumlar ile birlikte kullanılamaz veya birleştirilemez. Kampanya kampanyaya dahil Atasay mağazaları ve www.atasay.com ‘da geçerlidir. Kampanya Atasay havalimanı mağazası, yurtdışı mağazaları ve
  satış noktalarında geçerli değildir. 
 • Türkiye İş Bankası A.Ş önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.    
Devamını Gör
BOYNER GROUP KAMPANYA KOŞULLARI

BOYNER GROUP KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanya Tarihi: 30.06.2022 - 15.08.2022

Devamını Gör
Sadece Atasay.com'da 21.06.2022'ye Özel %21 İndirim

Sadece Atasay.com'da 21.06.2022'ye Özel %21 İndirim

Kampanya Tarihi: 17.06.2022 - 21.06.2022

Devamını Gör
Garanti Bonus Kampayası

Garanti Bonus Kampayası

Kampanya Tarihi: 05.04.2022 - 30.04.2022

 • Kampanya 4-30 Nisan 2022 tarihleri arasında Bonus kartları ile tek seferde yapılan peşin veya taksitli ödemelerde geçerlidir. 
 • Kampanya BonusFlaş’a özel olup kart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için kampanya dahilindeki harcama işlemlerinden önce BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve Bonus kredi kartlarına özel kampanyalar alanından Atasay kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonuna basarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanya  dahilinde www.atasay.com ‘da tek seferde gerçekleştirilen 4.000 TL  ve üzeri peşin veya taksitli ödemelerde 200 TL bonus verilecektir.
 • Kampanya www.atasay.com ‘da geçerlidir.Kampanya müşteri bazında olup kampanya süresince bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 200 TL bonus kazanabilir.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi  Bonus Genç, Money Bonus, Bonus Business, Sanal kartlar ve ek kartlar dahildir.Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş’tan kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dahilinde ürün iptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.Kazanılan Bonus'lar 14 Mayıs 2022 tarihinde kartınıza yansır ve 15 Mayıs-15 Haziran 2022 tarihleri arasında bonus işyerlerinde kullanılabilir.Kullanılmayan bonuslar 16 Haziran 2022 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’u kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.Atasay ve Garanti BBVA kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • 5 - 30 Nisan 2022 tarihleri arasında kampanyaya dahil www.atasay.com’dan tek seferde yapılacak 4000TL ve üzeri harcamalarda 200 TL Bonus verilecektir Kampanya sadece www.atasay.com’da geçerli olup, Atasay  yurtiçi mağazaları, havalimanı mağazası, yurtdışı mağazaları ve satış noktalarında geçerli değildir. 1 karat ve üstü tek taş pırlanta içeren ürünler, sarrafiye ürünler (çeyrek altın, gram altın vb.) ve alyans ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya Atasay adı altında sunulan ve sunulacak olan her türlü kampanya, indirim, promosyon, hediye çekleri ve benzeri durumlar ile birlikte kullanılamaz veya birleştirilemez.
Devamını Gör
İŞ BANKASI KAMPANYASI

İŞ BANKASI KAMPANYASI

Kampanya Tarihi: 08.03.2022 - 31.03.2022

 • Maximum Kart’ınızla kampanyaya dahil Atasay Mağazaları’ndan 1-31 Mart 2022 tarihleri arasında tek seferde 3000 TL ve üzeri alışveriş yapın, 200 TL MaxiPuan kazanın!

 • Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

 • Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Pati Kart)

 • Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. 1 karat ve üstü tek taş pırlanta içeren ürünler, sarrafiye ürünler (çeyrek altın, gram altın vb.) ve alyans ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya Atasay havalimanı mağazası, yurtdışı mağazaları ve satış noktalarında geçerli değildir. Kampanya Atasay adı altında sunulan ve sunulacak olan her türlü kampanya, indirim, promosyon, hediye çekleri ve benzeri durumlar ile birlikte kullanılamaz veya birleştirilemez.

 • Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 6 Nisan 2022 tarihinde kampanya kapsamında kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Mayıs 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 200 TL MaxiPuan kazanabilir. 
 • kazanabilir.  Türkiye İş Bankası A.Ş önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
Devamını Gör