{ "type": "identify", "data": { "id":"", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "", "memberTypes": "guest" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
mobile-logo desktop-logo
Çalışma Şeklimiz Öğrenme Şeklimiz İletişim Şeklimiz Geleceğiniz Işıldasın

İŞE ALIM

İnsan Kaynakları Politikamız ve Ortak Değerlerimiz doğrultusunda, Atasay’ı gelecekteki hedeflerine ulaştıracak olan doğru adaylara ulaşarak istihdam yaratmaktır. Pozisyonların görev tanımları belirlenmiş olup, ihtiyaçlar doğrultusunda revize edilmektedir. Atasay'da yetkinliklere dayalı işe alım süreci oluşturulmuştur.


PERFORMANS YÖNETİMİ

Her çalışan için yılda en az iki kere “Performans Değerlendirmesi” yapılır. Performans değerleme sonuçları personele yazılı olarak bildirilir. Değerlendirenin ve değerlendirilenin bu bilgilendirilmenin yapıldığına dair imzası alınır. Personelin olası ücret değişimi, yeni görevlere geçmesinde ve iş sözleşmesinin devamında bu değerlendirme esasları dikkate alınır.


KARİYER PLANLAMA

Organizasyon yapısındaki gelişmelere paralel olarak Atasay gelecekteki hedeflere taşıyacak olan yöneticiler ve yönetici adayları, gerek performans değerlendirme sistemi ile, gerekse üst yöneticileri tarafından sürekli izlenmekte, yedeklenmiş oldukları pozisyonun gereği olan eğitimleri almakta ve yıl sonunda üst yöneticileri ile İnsan Kaynakları ve Kurumsal Gelişim Departmanı’yla birlikte tüm bu çalışmalar değerlendirilerek terfi ve atamalar yapılmaktadır.

ATASAY AKADEMİ

ATASAY AKADEMİ, öğrenmeyi kurum kültürünün bir parçası haline getirmek, öğrenen ve gelişen bir organizasyon olabilmek için geliştirilen stratejik bilgi yönetim sistemidir. Tüm çalışanlarımıza katkı sağlamak amacıyla kurulmuş olan bu sistemde gerek sınıf eğitimleri gerekse online üzerinden sürekli bir gelişim sağlanması hedeflenmektedir..İLETİŞİM ŞEKLİMİZ

Çalışanlarımızla üst yönetimimiz arasında şeffaf bir iletişim ağı kurulmuştur. Yıl içerisinde gerçekleşen aktiviteler ve çalışanları ilgilendiren duyurular İnsan Kaynakları tarafından yapılır.

GENEL BAŞVURU

Genel başvuru formu güncel ilanlar içerisinde yetkinliklerine uygun bir pozisyon bulamayan ve Atasay'a başvuru yapmak isteyen herkes için düzenlenmiştir. Yapılan başvurular veritabanımıza kaydedilerek uygun bir pozisyon ile eşleşmesi durumunda sizinle irtibata geçilecektir. Özgeçmişinizin daha hızlı ve doğru değerlendirilebilmesi için ilgilendiğiniz pozisyonu belirtmenizi rica ederiz.


https://www.kariyer.net/firma-profil/atasay-kuyumculuk-4513-29396