{ "type": "identify", "data": { "id":"", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "", "memberTypes": "guest" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
mobile-logo desktop-logo

ALIŞVERİŞ KREDİSİ

•Alışveriş kredisi en az 500 TL ve en fazla 100.000 TL tutarında olabilir. 5.000 TL’ye kadar %0 faiz oranı ile 36 aya varan taksit seçeneklerinden faydalanmak için sepet sayfasından sonra“Ödeme Seçenekleri” alanından iyzico ile Öde seçeneğini seçerek ilerlemelisiniz.


•Ödeme adımındaki iyzico ile Öde dijital cüzdan içerisindeki ‘’Alışveriş Kredisi’’ menüsü altında yer alan iyzico anlaşmalı bankalardan dilediğini seçtikten sonra başvuru adımlarını takip ederek alışveriş kredisinin geçerli olduğu mağazalarda kredi başvurunu tamamlayabilirsin.


•Başvuru adımlarını görüntüleyip “Banka Ekranına Devam Et” butonuna tıklayınız.


•Ödeme işlemini kredi ile tamamlamak üzere seçtiğiniz banka ekranına otomatik olarak yönlendirileceksiniz.


•Banka ekranında kredi başvurusunu tamamlamak için gerekli bilgileri doldurunuz.


•Başvurunuz dakikalar içinde onaylanır ve siparişiniz tamamlanır.


•Ekranda gösterilen anlaşmalı bankaların müşterisi değilseniz,yine de alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz. Şu anda iyzico ile Öde anlaşmalı bankaları arasında yalnızca Fibabanka üzerinden alışveriş kredisi kullanma imkanı sunuluyor. Fibabanka’yı seçtiğinde kredi sürecinin son adımı olarak uzaktan müşteri olma akışını banka mobil uygulaması üzerinden tamamlaman gerekmektedir. Uzaktan müşteri olma işlemini tamamlaman sonrasında kredi işlemin tamamlanıp ödemen alınır.

Diğer bankaların hepsi için ödeme adımında alışveriş kredisini kullanabilmek için öncesinde ilgili bankanın müşterisi olman gerekmektedir

Alışverişe Başla