{ "type": "identify", "data": { "id":"", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "", "memberTypes": "guest" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

faq

www.atasay.com dan satın aldığınız ürünler,belirttiğiniz teslimat adresine sigortalı kargo ile gönderilir.Online siparişlerinizin teslimatı mağazalarımızdan yapılmamaktadır. 

Tedarik süresi, üründen ürüne değişkenlik göstermekte olup, web sitesinde tüm ürünlerimizin tedarik süresi belirtilmektedir.

Ürünlerin fiyat bilgisi altında ödeme ve taksit seçeneklerimizi tıklayınca kart bilgilerine ulaşabilirsiniz. Garanti Bonus, Halk Bank Paraf, Yapı Kredi Word kart ile  taksit işlemleri yapabilirsiniz.

Her ürün kategorisinin BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından belirlenen kendi taksit kısıtlamaları vardır. Kozmetik ürünlerin satışında Kredi Kartına Taksit imkanı bulunmamaktadır.

Online mağazadan alınan ürünlerin iade süreçleri yine online mağazamız tarafından yürütülmektedir. Değişim işlemi yapılmamaktadır.

Ürünlerin fiyatları anlık kura ve ürünlerin gramlarına göre değişkenlik gösterebilir. Online mağazaya özel kampanya ve indirim yapılan ürünler, “Atasay.com’a Özel” ibaresi ile belirtilmektedir.

Ürün özelinde ölçü seçenekleri değişmektedir. Yüzük ürünlerde, belirttiğiniz ölçüde üretim yapılabilir.


Yüzük ölçünüzü öğrenmek için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz: https://www.atasay.com/yuzuk-olcusu

İade etmek istediğiniz ürün kişiye özel değil ise ( boy ve yazı işlemi vb ) ürün tarafınıza ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde iade yapabilir, “Hesabım>Siparişlerim” sayfasına giriş yapıp iade sebebiniz ile birlikte talep oluşturabilirsiniz. Değişim işlemi yapılmamaktadır. Sipariş iade süreçleri ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: https://www.atasay.com/iptal-iade-sartlari

www.atasay.com a üye olduğunuzda, %10 indirim kodu sepetinize otomatik yansıyacaktır. Kampanyalı ve indirimli ürünlerde geçerli değildir. 

Kod alışverişiniz esnasında sepetinize otomatik yansıyacaktır. Konu ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için talebinizi eticaret@atasay.com ya da musteri.iliskileri@atasay.com adresine yazılı olarak iletmenizi rica ederiz.

Talebinizi eticaret@atasay.com ya da musteri.iliskileri@atasay.com adresine yazılı olarak iletebilirsiniz.

www.atasay.com üzerinden Şifremi Unuttum butonuna tıklayarak şifrenizi güncelleyebilirsiniz. Sorun devam ediyorsa 0850 800 42 82 numaralı hattan Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilir veya Whatsapp ( 0535 365 84 68 ) üzerinden bizimle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

Siparişinizi üye olarak oluşturduysanız üyelik bilgilerinizle birlikte giriş yaptıktan sonra “Hesabım>Siparişlerim”  sayfasından sürecinizi takip edebilirsiniz. Üye olmadan sipariş oluşturduysanız, Müşteri Hizmetleri hattımız ( 0850 800 42 82 ) veya Whatsapp ( 0535 365 84 68 ) hattımız üzerinden size yardımcı olabiliriz.

Ölçü belirtmediğiniz ürünler standart boy olarak gönderilir. Standart boy ortalama 13-14 ölçüdür.

Alyans ve tamtur özelliği taşıyan ürünlerde ölçü seçimi zorunludur. Ölçü seçimi yapamadığınız ürünlerde, Müşteri Hizmetleri Hattımıza ( 0850 800 42   82) veya Whatsapp hattımıza ( 0535 365 84 68 ) ölçünüzü iletebilirsiniz.


Ürün bedelini aşağıdaki hesabımıza gönderebilirsiniz. Ürün üretim süreci ödeme sisteme geçtikten  sonra başlatılacaktır.Ödeme yapılmayan  siparişler 3 iş günü içinde  otomatik iptal olacaktır.​Ödemelerinizi yaparken, açıklama kısmına sipariş numarası girilmesi zorunludur.

ATASAY KUY.

TR19 0006 2000 0440 0006 2931 31

TL-SANAL MAĞ

Siparişinizin faturası oluşturulup kargoya teslim edildikten sonra, sisteme kayıtlı telefon numarasına SMS ile bilgi iletilmektedir. Aynı zamanda kayıtlı mail adresinize de bilgilendirme maili yönlendirilmektedir.

Müşteri Hizmetleri ( 0850 800 42 82 ) veya Whatsapp  ( 0535 365 84 68 ) hattımız üzerinden teslimat adresi değişiklik talebinizi iletebilirsiniz.

Sipariş oluştururken fatura adresini ve teslimat adresini farklı oluşturabilirsiniz. Faturanın emailinize gönderilmesi için Müşteri Hizmetleri Hattımız ( 0850 800 42 82) veya Whatsapp hattımızla iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Hattımızı ( 0850 800 42 82 ) arayarak veya Whatsapp hattımıza teslimat adresi bilgilerinizi iletebilirsiniz.

Siparişlerinizin tamamı özel somon rengi Atasay kutularında ve özenle paketlenmiş şekilde gönderilmektedir.

Müşteri Hizmetleri Hattımızı ( 0850 800 42 82 ) veya Whatsapp hattımızla iletişime geçebilirsiniz.

“Hesabım>Siparişlerim” sayfasına giriş yapıp iptal sebebiniz ile birlikte talep oluşturabilirsiniz. Ya da Müşteri Hizmetleri ( 0850 800 42 82 ) veya Whatsapp ( 0535 365 84 68 ) hattımız üzerinden bize ulaşarak iptal talebinizi iletebilirsiniz. Sipariş iptal süreçleri ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: https://www.atasay.com/iptal-iade-sartlari

Satın aldığınız ürün cayma hakkına uygunsa, iadenizin merkezimize ulaşmasından sonra yasal süre 14 gün olmakla birlikte iade işleminiz 1 hafta içerisinde tamamlanmaktadır. Göndermiş olduğunuz ürünler uzman ekiplerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Hangi yöntemle sipariş vermişseniz, aynı yöntemle iade edilir. Bankaların iade tutarlarını hesaplarınızda görünür hale getirmeleri 1-3 iş günü arasında sürmektedir.

Satın alınan ürün kişiye özel ürün ise; iade değişim yapılamamaktadır, bozum işlemi süreci uygulanmaktadır. Bozum işlemi süreci detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.


https://www.atasay.com/iade-kosullari 

Ürününüz tarafınıza ulaştıktan 14 gün içinde faturası ile birlikte karşı ödemeli olarak fatura adresine geri gönderebilirsiniz.

Alyans ve tamtur özelliği taşıyan ürünler dışında ürünlerimizde boy işemi için mağazalarımızdan destek alabilirsiniz. Alyanslarda boy işlemi  yapılamadığı için özel ölçüye göre üretilmektedir.

İsim yazdırma işlemi için mağazalarımızdan destek alabilirsiniz.

Mağazadan alınan ürünlerde iade yapılamamaktadır. Kişiye özel ürün değilse ( boy işlemi, isim yazılmadıysa vb ) alındıktan 14 gün içinde aynı ürün kategorisinde kampanyalı olmayan ürünlerle değişim yapabilirsiniz.

Online mağazaya özel indirimler sadece Online Mağaza için geçerlidir. Genel yapılan kampanyalar mağazalarda da geçerlidir.

Kampanyalı ve indirimli ürünlerde 2. indirim uygulanamamaktadır.

Kampanya tarihleri, kampanya özelinde değişkenlik göstermektedir.