{ "type": "identify", "data": { "id":"", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "", "memberTypes": "guest" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "listing" }
{ "type": "gtmStart" }
mobile-logo desktop-logo

Tüm Koleksiyonlar

Filtreleri Kapat
285 ürün bulundu
Seemeye Koleksiyonu Sarı Altın Yüzük
18680
Kırmızı Altın Kolye
10355
Sarı Altın Kolye
17610
Monaco Chain Sarı Altın Kolye
115275
Monaco Chain Sarı Altın Kolye
158495
Monaco Chain Sarı Altın Kolye
76930
Monaco Chain Sarı Altın Kolye
93655
Monaco Chain Sarı Altın Bileklik Baget Kilit - 8.00 mm
32300
Monaco Chain Sarı Altın Bileklik
55705
Kırmızı Altın Küpe
7745
Aura Ayın Taşı Blue Calsedon Yüzük
9205
Aura Ayın Taşı Alexandrite Bileklik
9525
AYNI GÜN KARGO
Sarı Altın Kolye
19475
Sarı Altın Kolye
18185
Monaco Chain Sarı Altın Kolye
96490
Monaco Chain Sarı Altın Taşlı Bileklik - 8.00 mm
38995
Monaco Chain Sarı Altın Kolye
80840
Monaco Chain Sarı Altın Bileklik
34370
Monaco Chain Sarı Altın Taşlı Kolye
122590
Monaco Chain Sarı Altın Bileklik
55400
Seemeye Koleksiyonu Sarı Altın Küpe
6615
Seemeye Koleksiyonu Sarı Altın Küpe
11420
Seemeye Koleksiyonu Sarı Altın Kolye
39190
Seemeye Koleksiyonu Sarı Altın Kolye
13190


Atasay Koleksiyonlar


Atasay özel koleksiyonlarının her biri ayrı bir anlamı içinde barındırır. Atasay sizler için oluşturduğu her yeni koleksiyonuyla, stilinizi en iyi şekilde tamamlayabilmenize olanak tanır. Sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz en özel ve özgün tasarımları sizlere sunuyor. Pırlanta ve altın ile hazırlanan koleksiyonlarda her kadının stiline uyum sağlayabilecek birbirinden özel parçalar bulunmaktadır. Yeditepeli şehrin güzelliklerinin anlatıldığı Keşf-i İstanbul koleksiyonu modelleri ile zarif görünümüne sahip olabilirsiniz. Aura Ayın Taşı koleksiyonu ile burcunuza uyumlu enerjinin gücünü yaşarsınız. Ay ışığının yaydığı enerjiden de beslenen Seemeye koleksiyonu ile tüm gözleri üzerinize çevirebilirsiniz. Klasik parçaların güzelliğini Monaco Chain koleksiyonu ile deneyebilirsiniz. Rachel Araz ile modern dokunuşları, Mystique koleksiyonları ile enerji ve güç dengesinin uyumunu hissedebilirsiniz. Atasay mücevher koleksiyonları, muazzam işçiliği ve değerli taşlarıyla duruşunuza şıklık katar. Stilinize ve ihtiyaçlarınıza göre isterseniz gösterişli klasik parçalar, isterseniz daha sade ve minimalist aksesuarları tercih edebilirsiniz.


Zarif Tasarımlar, Estetik Dokunuşlar


Mücevherler kadınların vazgeçemediği kıymetli eşyalarıdır. Günlük kıyafetlerinde olsun farklı konseptlerdeki kombinlerde de sıklıkla tercih ederler. Kadınlar aksesuarlarını kıyafetleri ile kombinlerken şık ve estetik görünüme sahip olmayı çok severler. Bunun yolu doğru aksesuar kullanımından geçer. Günlük hayatta kullandığınız aksesuarlar adeta sizinle bütünleşmiş durumdadır. Atasay, birbirinden farklı koleksiyon çeşitleri ile stilinize farklı bir hava katabilirsiniz.  Pırlantadan altına pek çok formda bileklik, kolye, yüzük, bilezik, küpe çeşitlerine kadar seçim yapabileceğiniz birbirinden şık parçaları bir arada bulabilirsiniz. Her bir koleksiyon hikayesini farklı kültürlerden, doğadan, enerjiden, moda, trend ve daha pek çok farklı ilhamdan almaktadır. Sizler de stilinize uyan modelleri seçerek bir takıyı daha da anlamlaştırarak kombinlerinizde yer verebilirsiniz. Her an üstünüzde taşıyabileceğiniz, adeta sizinle bütünleşecek farklı kullanım alternatifleri sunan Atasay koleksiyon çeşitleri ile her daim ışıldayabilirsiniz.


Atasay Koleksiyon Modelleri


Her sezon ile birlikte aksesuar dünyasında da farklı çeşitte koleksiyonlar kendini göstermektedir. Özel günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz birbirinden farklı tarzda takı çeşitleri sizlerin beğenisine sunuluyor.  Doğru bir stili yakalayabilmenin ve ihtiyaçların karşılanabilmesinin, daha göz alıcı şıklıkta kombinlerin oluşturulabilmenin anahtarı olan Atasay koleksiyon çeşitleri, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bu ürün çeşitleri arasından;

  • Ay ışığının yaydığı enerjiden de beslenen Seemeye koleksiyonuyla tasarımlarıyla tüm gözler üzerinizde olacak.
  • Hak ve hakkın yolundan ilerleyen Yunus Emre’nin hayatındaki kesitlerden ilham alınarak hazırlanan Keşf-i Yunus Emre koleksiyonu ile tarihe tanıklık eden mücevherleri üstünüzde taşıyabilirsiniz.
  • Swarovski özenle yerleştirilmiş kristal detaylarla ışıldayan göz alıcı ve zarif tasarımları sunan Zirconia From Swarovski koleksiyonu kadınların öncelikli tercihi olmaya adaydır.
  • Gelenek ile modern arasında köprü görevi gören Keşf-i Mersin koleksiyonu ile kültürel mirasların güzelliğini her daim üstünüzde hissedin. 
  • Zarafeti ve cazibeyi aynı kombinde buluşturmak isteyen kadınların öncelikli tercihi Rose & Diamond Koleksiyonu modelleri ile gündeminize ayrı bir hava katabilirsiniz.
  • Keşf-i Kapadokya koleksiyonu Kapadokya’nın minimalist güzelliğini, takılardaki Türk motiflerini hem zamansız hem de son moda teknolojilerle özgün şekildeki ustalığını yansıtarak tasarlıyor.
  • Rachel Araz imzalı kapsül koleksiyon çeşitleri heyecanınıza heyecan katarak neşenizi daha da artıracak.
  • Denge, enerji, ritim ve evrenin benzersiz gücünü üstünde taşımak ve ruhunda hissetmek isteyenlerin tercih edeceği tasarımlar arasında Mystique Kozmik koleksiyonu öncelikli tercih edilecekler arasında yer alıyor. 
  • Doğduğunuz aya ait taşı kombinlerinizde kullanmak, hayatınıza başarı ve dengeyi beraberinde getirir. Ayrıca iyi şans ve huzur sağlar. Aura Ayın Taşı koleksiyonu ile bu takıların gücünü üstünüzde hissedebilirsiniz. 
  • Urartu döneminin birçok tarihi motiflerinin yer aldığı Keşf-i Van koleksiyonunda bu ayrıntıları görmek mümkündür.

Tüm bu koleksiyonların yanı sıra pırlanta ve altına ayrı bir hava katan pek çok çeşitte mücevherler mevcuttur. Bu koleksiyon modellerinin güzelliğini dışarıya yansıtabileceğiniz mücevherlere Atasay ustalığı ile sahip olabilirsiniz.


Atasay Koleksiyon Fiyatları 


Geleceğe kalıcı iz bırakmak ve farklı stilleri üstünde taşımak isteyenler için Atasay özgün yapısı ve büyülü dünyası, koleksiyonlar serisinde kendini göstermektedir. Koleksiyonlar, birbirinden farklı klasik ve modern aksesuar çeşitleri ile Atasay’ın yenilikçi işçiliğiyle yön kazandı. Koleksiyonların ilham kaynakları ise; tarih, mitoloji, modern, özgürlük, enerji, kültürel miraslar, canlı renkler gibi daha pek çok içeriği bulunmaktadır. Her biri dolu dolu gizemli parçaları içinde bulabileceğiniz koleksiyonlar serisine Atasay üzerinden tasarlanan modele göre uygun bütçeli fiyatlarla sahip olabilir hem sevdiklerinizi hem de kendinizi mutlu edebilirsiniz.