{ "type": "identify", "data": { "id":"", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "", "memberTypes": "guest" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Satış Noktası Sistemi

Mevcut mağazalarınızda Atasay ürünleri satmanızı sağlayacak "Satış Noktası Sistemi" ile sizleri Atasay ağının bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Atasay olarak farklı coğrafyalarda, farklı yaş, öncelik ve beğenilere sahip geniş bir tüketici kitlesine hitap ediyoruz. Bu amaçla, daha tasarım aşamasından itibaren birbirinden farklı alt ürün grupları oluşturuyor ve bu ürün gruplarını da kendi başlarına bir marka haline getirerek farklı tüketici gruplarının ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Alt markalarımızı desteklemek amacıyla çeşitli tanıtım faaliyetleri düzenliyor, Türkiye genelinde verdiğimiz reklamlar ve mağazalarımızda her marka için özel oluşturulan vitrin elemanları ile her markanın kendi ruhunu tüketiciye aktarıyoruz.

Atasay bu noktada, Türk kuyumculuk sektöründe değerli tecrübe ve saygınlıkları olan meslektaşlarına mevcut mağazaları içerisinde Atasay'ın alt markalarının birer satış noktası olması fırsatını sunuyor.

Ürünlerimizi özgün ve rakipsiz tasarımları nedeniyle daha kolay, yoğun fiyat rekabetinin olduğu noktalarda ise daha karlı satabileceksiniz.

Bununla birlikte, Atasay'ın sunduğu tüm eğitim programları ve teknik altyapıdan da eksiksiz faydalanabileceksiniz.

Mağazanızda müşteri portföyünüze uygun alt markalarımızın tespiti amacıyla, satış temsilcimizle temasa geçmenizi rica ediyoruz.