{ "type": "identify", "data": { "id":"", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "", "memberTypes": "guest" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
mobile-logo desktop-logo
Banka Kartı

Banka Kartı

Sitemizde tüm bankaların Debit kartlarıyla ödeme yapabilirsiniz. Banka kartı ile alışveriş yaparken lütfen kartınızın internette kullanıma açık olduğuna emin olunuz. Sanal Kart kullandığınızda kartınızın hesabındaki limitin yeterli olup olmadığını kontrol ediniz.

Alışverişe Başla
Kredi Kartı

Kredi Kartı

Ürünlerin fiyat bilgisi altında ödeme ve taksit seçeneklerimizi tıklayınca kart bilgilerine ulaşabilirsiniz. Garanti Bonus, Halk Bank Paraf, Yapı Kredi World Kart, CardFinans, İş Bankası Maximum,Akbank Axess, HSBC Advantage,Ziraat Bankkart, ING, Vakıfbank, Kuveyttürk, Fibabanka, Şekerbank ile taksit işlemleri yapabilirsiniz.

Her ürün kategorisinin BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından belirlenen kendi taksit kısıtlamaları vardır.

Kozmetik ürünlerin satışında Kredi Kartına Taksit imkanı bulunmamaktadır.

Alışverişe Başla
Havale&EFT İle Ödeme

Havale&EFT İle Ödeme

Siparişi tamamla butonuna tıklandıktan sonraki 3 gün içerisinde para transfer işlemini tamamlamanız gerekmektedir.

Alışverişe Başla
GarantiPay

GarantiPay

Ödeme sayfasında GarantiPay'i seçtikten sonra "SİPARİŞİ ONAYLA" butonuna dokunduğunuzda, GarantiPay ile ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Detayları Gör>> Alışverişe Başla
iyzico ile Öde

iyzico ile Öde

iyzico ile Öde-Şimdi Çok Kolay! Alışverişini ister iyzico bakiyenden, ister saklı kartınla, ister havale/EFT yöntemi ile kolayca öde.

Alışverişe Başla
Alışveriş Kredisi

Alışveriş Kredisi

Kredi kartı limitine takılmadan 36 aya varan taksitlerle alışverişini tamamlayabilirsin.


Detayları Gör>> Alışverişe Başla