{ "type": "identify", "data": { "id":"", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "", "memberTypes": "guest" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "listing" }
{ "type": "gtmStart" }
mobile-logo desktop-logo

Aura koleksiyonunun her bir parçası, her ayın burcu ve elementine göre yeniden tasarlanıyor! Enerjnizi yükseltecek Aura koleksiyonunu şimdi keşfedin.

Aura koleksiyonunun her bir parçası, her ayın burcu ve elementine göre yeniden tasarlanıyor! Enerjnizi yükseltecek Aura koleksiyonunu şimdi keşfedin.

Aura Ayın Taşı Koleksiyonu

Filtreleri Kapat
0 ürün bulundu

Sonuç Yok

{ "type": "productListViewed", "payload": [ ] }

AURA AYIN TAŞI


Mücevherler kadınlar için vazgeçilmez değerli parçalar arasında yer alıyor. Yüzlerce tasarımın arasından doğru seçimi yapmak oldukça zordur. Aura Ayın Taşı koleksiyonunda her stile ve tarza uygun pek çok model yer alıyor. Kendi tarzınızı Aura koleksiyonunun eşsiz ve benzersiz parçalarını kombin ederek diğer aksesuarlarınız ile kullanabilirsiniz. Doğduğunuz aya göre doğum taşları kişinin doğum ayına özel şanslı taşlarıdır. Her ay belirli bir Zodyak grubunu temsil eder ve o ay içerisinde doğan insanlar o Zodyak grubuna ait özellikleri kişiliğinde taşır.
Doğum taşı burç tarafından kontrol edilen özelliklere dayanır. Doğduğunuz aya ait taşı takmak hayatınıza başarı ve denge getirir. Ayrıca iyi şans ve huzur sağlar. Aura Ayın Taşı koleksiyonu gerek günlük hayatta gerekse özel davet ve gecelerde kadınların şıklığının tamamlayıcısı olarak kullanılıyor.

Aura Ayın Taşı Koleksiyonu Modelleri 


Ay taşı, Antik Yunan’da ay tanrıçası Diana ile özdeşleştirilmiş olup, onun kutsal gücünü ve enerjisini hissetmek için mücevher olarak günlük hayatta tasarlanarak kullanılmıştır. Enerjinize heyecan katacak Aura koleksiyonunun her ayın burç özelliklerine ve o ayın elementine göre yeniden farklı çeşitte aksesuarlar üretilmektedir. Ay taşı koleksiyonu arasında her stile uyum sağlayabilecek modeller mevcuttur. Kombininizi ön plana çıkartmak için renkli taşlarla süslenmiş modelleri kullanabilirsiniz. Ay taşı, şık ve estetik görünümün sembolü olduğundan dolayı çok çeşitli form ve modellerde kendini göstermektedir. Tarih boyunca tanrıçalar ile bağdaştırılmıştır. Bu nedenle en zarif ve ince şekilde işlenerek güçlü dişil enerjisini Atasay’ın özgün işçiliği ile harmanlanarak vurgulanmıştır.

Aura Ayın Taşı Koleksiyon Çeşitleri


Ayın taşı kolyeler, günlük kullanıma uygun olmaları ile beraber estetik ve şık görünümleriyle de her ana uyum sağlayan benzersiz ve özgün parçalardır. Ayın taşının zarif görüntüsünü yüzük, küpe, kolye, bileklik ve daha pek çok formda altın ile buluşturan Atasay vücut ile beraber duyguların dengesini sağlayarak sevgiyi kabul etmemize imkan verir. Burcunuza ve doğduğunuz aya özel tasarlanan bu çeşitteki takılara tasarlanan modellere Atasay üzerinden uygun bütçeli fiyatlarla sahip olabilir diğer aksesuarlarınızla da kombinleyebilirsiniz. İster kendiniz için isterseniz sevdikleriniz için de satın alabilirsiniz.