{ "type": "identify", "data": { "id":"", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "", "memberTypes": "guest" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "listing" }
{ "type": "gtmStart" }
mobile-logo desktop-logo

Babalar Günü

Filtreleri Kapat
218 ürün bulundu
Yeni
Sarı Altın Deri Erkek Bileklik
51630
Yeni
Gümüş Erkek Bileklik
%25
21435 16075
Yeni
Gümüş Gurmet Zincir Erkek Bileklik
%25
7655 5740
Yeni
Gümüş Erkek Bileklik
%25
3860 2895
Harf
Harf Seçilebilir Gümüş Erkek Kolye
%25
6845 5130
Harf
Harf Seçilebilir Gümüş Erkek Kolye
%25
6845 5135
Harf
Harf Seçilebilir Gümüş Erkek Kolye
%25
9360 7020
Harf
Harf Seçilebilir Gümüş Erkek Kolye
%25
9550 7160
Yeni
AYNI GÜN KARGO
Sarı Altın Erkek Yüzük
44325
Yeni
AYNI GÜN KARGO
Sarı Altın Erkek Kolye
43195
AYNI GÜN KARGO
0,28 Ct. Pırlanta Erkek Kolye - 60 cm
%25
19925 14945
Yeni
0,08 Ct. Pırlanta Erkek Kolye - 60 cm
%25
12665 9500
AYNI GÜN KARGO
0,26 Ct. Pırlanta Erkek Kolye - 60 cm
%25
17915 13440
AYNI GÜN KARGO
0,14 Ct. Pırlanta Erkek Kolye - 60 cm
%25
14470 10855
AYNI GÜN KARGO
0,05 Ct. Pırlanta Erkek Kolye - 55 cm
%25
16525 12395
AYNI GÜN KARGO
0,05 Ct. Pırlanta Erkek Kolye - 60 cm
%25
13070 9800
AYNI GÜN KARGO
0,08 Ct. Pırlanta Erkek Kolye - 60 cm
%25
12580 9435
AYNI GÜN KARGO
0,04 Ct. Pırlanta Erkek Kolye - 60 cm
%25
11200 8400
AYNI GÜN KARGO
0,35 Ct. Pırlanta Erkek Kolye - 60 cm
%25
22645 16985
AYNI GÜN KARGO
0,22 Ct. Pırlanta Erkek Kolye - 60 cm
%25
22475 16855
Çok Satan
AYNI GÜN KARGO
Gümüş Güverse Zincir Erkek Bileklik
%25
4945 3710
Gümüş Tilki Kuyruğu Zincir Erkek Bileklik
%25
2895 2170
Gümüş Erkek Bileklik
%25
1445 1085
AYNI GÜN KARGO
Gümüş Erkek Kolye
%25
5425 4070


Babalar Gününe Özel Hediyeler

Babalar Günü, babalarımıza minnettarlığımızı göstermek ve onları özel hissettirmek için harika bir fırsattır. Bu özel gün için sevdiklerinize verebileceğiniz anlamlı hediyeler, onların yüzünde gülümseme yaratmanın yanı sıra bağınızı daha da güçlendirebilir. Babalar Günü, hayatımıza anlam katan babalarımıza onları sevdiğimizi gösterebileceğimiz en özel günlerden biridir. Babanıza olan sevginiz hiç azalmadan sürmeye devam etse de onlara olan sevginin somut şekilde gösterilebileceği özel bir fırsattır Babalar Günü.

Babalar Günü Ne Zaman?

Her yıl haziran ayının 3. pazarı Babalar Günü olarak kutlanır. 2024 yılında, haziran ayının 3. pazar günü, yani 16 Haziran, Babalar Günü’dür. Her ne kadar duygularını fazla belli etmeseler de, babalar da hatırlanmak ve çocuklarından sürprizler görmek ister. Bu özel günde babalarını mutlu etmek ve onları hatırladığını göstermek isteyen herkes, genç ya da yaşlı fark etmeksizin, hediyeler alarak babalarına değerli olduklarını hissettirir.

Atasay Babalar Günü Hediye Modelleri

Anneler günü ve Babalar günü herkes için özel bir anlam ifade eder ve elbette bu en özel kişilere verilecek hediyelerin de özel olması gerekir. 

Atasay, Babalar Günü fırsatları ile sizlere en değerli varlıklarınızdan birini mutlu edebilmeniz için yol gösterir.

Babanız için gereken önem ve özeni en anlamlı şekilde gösterebilmek istiyorsanız, Atasay özel babalar günü kategorisini inceleyerek karar verebilir ve onlara her zaman değerli olduklarını sizler de hissettirebilirsiniz.

Babanıza hediye seçimi yaparken hem onun severek kullanabileceği hem de bir parça da olsa sizi yansıtan armağan ile Atasay’da tanışın. 

Babalar günü, erkek bileklik, erkek yüzük, erkek zincir kolye, erkek küpeerkek kol düğmesi, gibi ürünler arasında en önemli nokta ise seçtiğiniz tasarımın sizi yansıtan ve her daim sizi hatırlatan bir hediye olmasıdır.

Sevdiğiniz kişiler için hediye seçimi yapmak özen göstermeniz gereken bir süreçtir.

Ayrı bir özen gerektiren Babalar gününde siz de şık ve zevkle seçilmiş özel tasarımlardan oluşan kategorileri inceleyerek babanızın kendisini daha önemli ve değerli hissetmesini sağlayabilir; bu özel ve anlamlı gün için mutlaka doğru hediye tercihini yaparak ömür boyu hatıralarda iz bırakabilirsiniz.

Kaliteli ve şık modelleri sevdiklerinizle paylaşabilir ve özel günleri daha da özel bir hale getirebilirsiniz. Altın, pırlanta ve gümüş ile hazırlanan özel kategorilerde babanız için en anlamlı hediyeleri bulabilirsiniz. Siz de babanız için özel sürpriz hazırlayarak Atasay Babalar günü fırsatlarından yararlanmaya başlayın.

 

Babalar Gününe Özel Takılar: Babanıza Anlamlı Bir Hediye

Babalar Günü, babalarımıza minnettarlığımızı göstermek için özel bir gün olarak kutlanır. Babalarımıza verilebilecek hediye seçenekleri kişisel tercihlere ve babanın ilgi alanlarına bağlı olarak değişebilir. İşte bazı Babalar Günü hediye fikirleri:

  1. "Babanıza Özel Kolyeler: Babanızın tarzını yansıtan kolye, ona özel ve anlamlı bir hediye olabilir. Özellikle gümüş ve altın erkek kolye çeşitlerinde olan bu takı modeli, onun için değerli bir anı ve her zaman taşıyabileceği bir hatıra olacaktır."
  2. "Babanızın Stiline Uyumlu Tasarlanmış Bir Yüzük: Babanızın stiline uygun bir yüzük seçerek, ona özel bir hediye sunabilirsiniz.”
  3. "Babalar Gününe Özel Bir Bileklik: Babanızın tarzına uygun bir bileklik seçerek, ona özel bir hediye sunabilirsiniz. İsimli, özel bir mesaj veya önemli bir tarihle kişiselleştirilmiş bir bileklik, onun için anlam dolu bir takı olacaktır." Bu modellerin yanında erkek gümüş bileklik, altın erkek bileklik ve doğal taşlarla bezenmiş bileklik modelleri de en çok tercih edilen modeller arasında yer alır.
  4. Aksesuarlar: Şık bir davette giyeceği takım elbisenin tamamlayıcısı erkek kol düğmesi modelleri, parfüm çeşitleri ve yaka iğneleri vazgeçilmez hediyeler arasında yer alır.

 

Bu öneriler, Babalar Gününde babanıza anlamlı bir takı hediye etmeniz için size ilham verebilir. Her bir takı, onun için özel bir anlam taşıyacak ve sevginizi ifade etmenize yardımcı olacaktır. 

Babalar Günü Hediyesi Seçerken Dikkat Edilecekler        

Babalar Günü hediyesi seçerken dikkat etmeniz gereken bazı faktörler vardır. İşte Babalar Günü hediyesi seçerken dikkate almanız gereken noktalar:


  • Kişiselleştirme: Özel ve kişiselleştirilmiş bir hediye seçmek, babanıza olan sevginizi gösterecektir. Adını, fotoğrafını veya özel bir mesajı içeren bir hediye düşünebilirsiniz. Kişiselleştirilmiş kolyeler, bileklikler, yüzükler veya küpe gibi seçenekler düşünebilirsiniz.
  • Babanızın ihtiyaçları: Babanızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bir hediye seçmek pratik olabilir. Örneğin, yeni bir cüzdan, güncellenmiş bir telefon kılıfı veya iş hayatında kullanabileceği bir aksesuar gibi ihtiyaçlarına yönelik bir hediye düşünebilirsiniz.
  • Babanızın tarzı: Babanızın tarzını ve giyim tercihlerini düşünün. Ona tarzına uygun bir giyim eşyası veya aksesuar hediye edebilirsiniz. Örneğin, şık bir kravat, kullanabileceği bir tespih veya cüzdan gibi.
  • Deneyimler: Babanız için unutulmaz bir deneyim yaşatmak da harika bir hediye seçeneğidir. Ona ve kendinize uyumlu alacağınız bir bileklik ile beraber çeşitli kombinler yapabilir ve güzel anılara birlikte imzalar atabilirsiniz.
  • Kalite ve dayanıklılık: Hediye seçerken kaliteli ve dayanıklı bir ürün tercih etmek önemlidir. Babanızın uzun süre kullanabileceği bir hediye seçmek, ona değer verdiğinizi gösterecektir.

Atasay Babalar Günü Hediye Fiyatları 

Babalar Gününe özel alacağınız takı modellerinin fiyatları, genellikle tercih edilen ürünün türüne, yapısına ve işçiliğine göre değişiklik gösterir. 

Kocaman kalbinde sevgiden başka duyguya yer vermeyen, dünyanın fedakar, cömert, şefkatli ve anlayışlı adamı olan babalarımıza bu özel günlerinde her kullandığı zaman diliminde aklına sizin geleceğiniz bir hediye almalısınız. Atasay, alışverişinizi kolaylaştırmak için çeşitli ödeme seçenekleri de sunmaktadır; Bunlar arasında 3 taksit imkanı ve alışveriş kredisi gibi seçenekler bulunur. Babalar günü bileklik çeşitlerinden, kolyelere, altın ve gümüş yüzüklerden daha birçok çeşit aksesuar alternatiflerini Atasay sitesinden inceleyerek satın alabilirsiniz.