İK-Banner

Ekonomist 40 Yaş Altı 40 CEO Ödülü 2018

ATASAY KAMER'E TÜRKİYE'NİN EN BAŞARILI 40 YAŞ ALTI CEO'LARI ÖDÜLÜ

 

Ekonomist Dergisi'nin Türkiye'nin En Başarılı 40 Yaş Altı 40 CEO'su, araştırması yapacak lider ödül töreninde, Atasay'ın CEO'su Atasay Kamer aldı. Ritz Carlton İstanbul'un Balo Salonu'nda düzenlenen törenin açılış konuşmaları ise Ekonomist Dergisi Yayın Direktörü Rauf Ateş ile TÜSİAD Başkanı Erol Birecik yapıldı.

 

Türkiye iş dünyasının saygın yayınlarından Ekonomist dergisinin yürüttüğü Türkiye’nin En Başarılı 40 Yaş Altı 40 CEO’su araştırmasının sonuçlarının açıklanmasından sonra 25 Temmuz 2018 Çarşamba günü The Ritz Carlton Istanbul’da düzenlenen ödül töreninde en başarılı genç CEO ödülleri sahiplerini buldu.

 

Ödül alan genç yöneticiler arasında, 28 yaşında Atasay CEO’luğu görevini üstlenen ve bugün 31 yaşında olan Atasay Kamer de yer aldı.

 

Ekonomist Dergisi’nin bu alanda yürüttüğü araştırma sonuçları, belirlenen listede bulunan 40 genç CEO'nun 19’unun 35 yaşında olduğunu, yaş ortalamasının 34,7 gibi genç bir nüfusa işaret ettiğini ve 40 ismin 2017 rakamlarıyla yaklaşık 30 milyar TL’lık bir ciroyu yönettiğini ortaya koydu.  

 

Araştırma bulgularına göre, teknolojik gelişimin hızı, yaşam tarzı stilleri, Y kuşlarının bulunduğu farklılaşan, kişiselleşmiş ürün ve hizmet sunumumuzdaki merkezimiz, merkezimizdeki modern CEO'larımızın kendilerine daha fazla yer açmalarına kapı araıyor. Bu etkiyle e-ticaret girişimleri bir yana perakendeden gayrimenkule, tekstilden gıda endüstrisi için çok çok alanda CEO'luk koltuğunu yeni nesil kuşaklara emanet eden tarihinde sayısı artıyor.s

Kırmızı Ödülleri 2018

Atasay 'Tak Sana Yakışanı' kampanyası ile Kırmızı Ödülleri'nde 4 kategoride ödülü kucakladı

Reklamcılık sektöründe fark yaratan kampanyaları değerlendiren Kırmızı Ödülleri bu yıl 15. kez gerçekleştirildi. Türkiye'nin en köklü markalarından Atasay 'Tak Sana Yakışanı' kampanyasıyla büyük ödül olan 'Kıpkırmızı' dahil olmak üzere 4 farklı kategoride ödülü kucakladı.

 

Türkiye'nin en köklü markalarından Atasay, en son trendlerin ve gençlik kavramının öninden hazırlığı oluşturuldu yeni kimliğini planlıyor “Tak Sana Yakışanı” kampanyası ile bu yıl 15. kez merkezde reklam sektörünün en prestijli organizasyonlarından Kırmızı Geçmişinde 4 yıl geçti.

'Tak Sana Yakışanı' kampanyasına büyük ödül; Kıpkırmızı

Genç, anı yakalayan, yüzü geleceğe dönük 'Tak Sana Yakışanı' kampanyası ile Atasay, organizasyonun özel ödülü olan “Kıpkırmızı” ödülü, “En İyi Reklam Müziği / Jingle”, kendi kategorisinde “En İyi Online Reklam Filmi”, “En İyi Kampanya” olmak üzere 4 farklı kategoride ödüle layık görüldü.

“Tak Sana Yakışanı” kampanyası daha önce de Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin, Effie Worldwide Inc. işbirliğiyle düzenlediği 10. Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda Moda, Tekstil, Aksesuar dalında Effie ödülünün sahibi olmuştu.

Atasay, sadece özel günlerin değil, her günün markası

Atasay’ın uluslararası lider reklam şirketlerden TBWA ve uluslararası danışmanlık şirketi Landor ile kurguladığı “Tak Sana Yakışanı” kampanyası markayı güncelin, en yeni trendlerin ve gençleşme kavramının peşinden giderek yeni bir kimliğe kavuşturuyor. Sadece özel günlerin değil, her günün markası olmak, yeni nesli heyecanlandırmak hedefiyle kurgulanan kampanya, kadınlara her şeyi “kafaya takmamaları”nı, tek bir kadın prototipi olmadığını, her kadının özel olduğunu anlatarak “tak sana yakışanı” diyor.

Effie Ödül 2018

Atasay 'Tak Sana Yakışanı' kampanyasına Effie'den Altın Ödül!

Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği'nin, Effie Worldwide Inc. İş Birliğiyle düzenlediği 10. Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması'nda Atasay 'Tak Sana Yakışanı' kampanyasıyla Moda - Tekstil - Aksesuar kategorisinde Altın Effie ödülünü aldı.

 

Türkiye'nin en köklü markalarından Atasay, genç, anı yakalayan, yüzü geleceğe dönük yeni marka kimliğini planlıyor 'Tak Sana Yakışanı' kampanyası ile pazarlama ve iletişim merkezini kurmayı planla layık görüldü.

Kamer, “Kadınların ilham işlevi, genç, dinamik bir markayız”

Moda – Tekstil – Aksesuar kategorisinde aldıkları Altın ödüle ilişkin konuşan Atasay CEO’su Atasay Kamer, “Atasay olarak, yeni marka duruşumuzla kadınların ilham aldığı, kadın ruhunu harekete geçiren, genç, dinamik bir marka kimliğini benimsiyoruz. “Tak Sana Yakışanı” reklam filmimizde de çok çeşitli çevrelerden, yaşlardan kendine güvenen, hayatta bir duruşu olan, tavır sahibi, önyargıları ve önlerine çıkan engelleri ‘kafaya takmayan’, kendisine yakışanı ‘takan’ kadınları gördük. Böylece markamız yenilendi, gençleşti. Dünya ile aynı dili konuşan, kadına daha çok dokunan, gençliğin kıpır kıpır ruhunu barındıran, neşeli bir tarzı olan bir moda markası olarak tüketicinin karşısına çıktı. Effie gibi özel bir organziasyonda kampanyamızın ödüllendirilmesi bizim için çok kıymetli, doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.” dedi.

Atasay, sadece özel günlerin değil, her günün markası

Atasay’ın uluslararası lider reklam şirketlerden TBWA ve uluslararası danışmanlık şirketi Landor ile kurguladığı “Tak Sana Yakışanı” kampanyası markayı güncelin, en yeni trendlerin ve gençleşme kavramının peşinden giderek yeni bir kimliğe kavuşturuyor. Sadece özel günlerin değil, her günün markası olmak, yeni nesli heyecanlandırmak hedefiyle kurgulanan kampanya, kadınlara her şeyi “kafaya takmamaları”nı, tek bir kadın prototipi olmadığını, her kadının özel olduğunu anlatarak “tak sana yakışanı” diyor.

Effie 2018’de 70 ödül dağıtıldı

Effie 2018'de, yaratıcılıkta sınır tanımayan, etkisine dayalı reklam ve pazarlama konusundaimi kampanyaları yarıştı. Effie Ödülleri'nin Türkiye ayağında bu yıl 70 ödül sahibileriyle buluştu. Kazananlar sektörün önde gelen isimleri, akademisyenler ve profesyonel marka yöneticilerinden oluşan 17 kişilik jüri heyeti tarafından 3 gün ve toplamda 37 saat süren değerlendirme hedefinin belirlendi. 

Kariyer Ödülleri 2018


Atasay Zaman Çizelgesi

Alfa Ödülleri 2018


Atasay Zaman Çizelgesi

The One Awards Ödülleri 2017

Mücevherat Sektörünün En İtibarlı Markası ATASAY!

Pazarlama Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle bağlantılı BİR Ödüller Bütünleşik Pazarlama Ödülleri'nin dördüncüsü 5 Ocak Cuma günü gerçekleşti. Mücevherat sektörünün en itibarlı markası Atasay oldu.

Pazarlama Pazarlama, Pazarlama Türkiye, Akademetre iş birliğiyle “İtibar ve Marka Değer Performans Performans Ölçümü” araştırmasıyla başladığını söyledi “BİR Ödülleri Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” dördüncü kez sahiplerini buldu. 5 Ocak Cuma günü Raffles İstanbul Zorlu Center'da liderlik töreninde Türkiye'nin lider kuyum markası Atasay, mücevherat sektöründe Türkiye'nin en ünlü markası seçildi.

Bu yıl 40'ı aşkın kategori değerlendiriliyor “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” nde saha araştırmasıyla toplam 12 ilde bin 200 kişiyle yüz yüze görüşmelerinizi ilk üçe gösterilen markalar belirlendi. 40'ı aşkın sektörün 2017 yılında başarıyı en çok artıran markaları ve bu başarıya ortak olan paydaşları bu muhteşem gecede ödüllerine kavuştu.

Atasay adına ödülü alan Kurumsal İletişim Direktörü Elif Arzu Arıcan, “Yeni yıla böyle değerli bir ödülle başladığımız için çok mutlu ve gururluyuz. Bu ödül başarılı bir takım çalışmasının eseri. Bizi Türkiye'nin en başarılı mücevherat markası haline getirildi, tüm yöneticilerimize, çalışanlarımıza, bu değerli ödüllerin planlandığı sırada markaların başarılarını gösteren kılan Pazarlama Türkiye ve Akademetre ekibine, paydaşlarımıza ve tüm Türk halkına Atasay'ın çok teşekkür ederim. Biz Atasay olarak, genç, anı yakalayan, yüzünü geleceğe dönük yeni marka kimliğimizle gelecekte bekliyoruz, en başarılı marka olması, yenilikten, değişimi ve dönüşümden beslenerek kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz. ”Dedi.

Perakende Güneşi Ödülü 2016

Genç Kuşağın Yeni Lideri Atasay Kamer

 Perakende sektörünün en prestijli ödülü olarak kabul edilen ve yılların sektör profesyonelleri tarafından yoğun ilgi gören  “Perakende Güneşi Ödülleri” sahiplerini buldu. Atasay Mücevherat CEO'su Atasay Kamer, genç kuşak firma sahiplerine verilen “Genç Liderler Ödülü” ne layık görüldü.

 

Pazarlayanlar ve büyük şirketler dünyası organizasyonu ve uluslararası alanda da organizasyonlardan biri olan “Perakende Günleri” verilen “Perakende Güneşi Ödülleri” sahiplerini buldu. Tüm perakende kategorilerinde, yönetişim kurumun başarısının katkısı ve genel kariyer çizgisi, en başarılı, 25-40 yaş arasındaki, genç kuşak firma sahibi ya da ortası verilen  “Genç Liderler Ödülü” nün bu yılki sahibi Atasay Mücevherat CEO'su Atasay Kamer oldu.

 

Bu yıl 15. kez düzenlenen “Perakende Günleri” organizasyonu kapsamında, 7 kategoride verilen “Perakende Güneşi Ödülleri”, iş dünyası tarafından saygı duyulan sektör liderlerini ödüllendiriyor. “Perakende Güneşi Ödülleri” kapsamındaki en ilgi çekici ve merak uyandıran kategorilerden biri olan “Genç Liderler Ödülü”, aynı zamanda geleceğin liderlerinin kimler olacağı ve onların öne çıkan özelliklerini de ortaya koyuyor.

 

Bu yıl “Genç Liderler Ödülü”nü alan Atasay Mücevherat CEO’su Atasay Kamer, son dönemin en önemli genç liderleri arasında yer alıyor. CEO’luk görevini üstlenmesinin ilk yılında böylesine önemli bir ödüle layık görülen Atasay Kamer, gelenekten geleceğe taşıdığı liderlik anlayışı ile birçok genç lidere de örnek oluyor.

 

Bayrağı babası Cihan Kamer’den geçtiğimiz ocak ayında devralan Atasay Kamer, Şirkette birçok yenilikçi uygulamayı hayata geçirdi. Yaklaşık 1 yıldır Atasay Mücevherat’ın CEO’luk koltuğunda oturan Atasay Kamer, aldığı ödül sonrasında yaptığı konuşmada duyduğu gurur ve mutluluğu şu şekilde dile getirdi: “Her şeyden önce bana bu ödülü layık gördükleri için organizasyon ve ödül komitesine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu ödül hem şahsımı hem de Atasay Mücevherat olarak şirketimizi onurlandırmıştır. Dedem Atasay Kamer, Atasay’ı kurarak Türkiye kuyum ve mücevherat sektörünün başlangıcında öncülük etmiş bir isim. Babam ise Atasay’ın kurumsallaşmasında, markalaşmasında ve global vizyonunun ilk adımlarının atılmasında büyük rol oynadı. Ben de onlardan aldığım bu bayrağı daha yukarı taşıyarak, Atasay’ı bir ‘Dünya şirketi’ konumuna taşımayı hedefliyorum.”

 

Ödül töreninde sektördeki gelişmeleri yeni kuşak bir yöneticinin gözüyle değerlendiren Atasay Kamer, Y Kuşağı ile birlikte müşteri segmentasyonunun da değişim gösterdiğini söyledi. Kamer sözlerine şöyle devam etti: “Yeni nesil ve onların değişen talep ve beklentileri sektörü de değiştirmeye ve dönüştürmeye devam ediyor. Eskiden mücevherat dediğimizde sınırları belirli, hedef kitlesi açık ve net, rakipleri rahatlıkla tanımlanabilen bir sektörden bahsediyorduk. Şimdi tüm bunların yeniden şekillendiği bir süreçten geçiyoruz. Artık rekabet sadece sektör oyuncuları ile sınırlı değil. Telefon ya da akıllı saat gibi ürünleri bile içerisine alan “Hediye Ekonomisi” olarak tanımladığımız bir alanda rekabet ediyoruz. Bu nedenle, yeni nesil tüketicinin beklentilerine uygun yeni çözümleri hayata geçirmek durumundayız. Atasay’da da bu vizyon doğrultusunda çalışıyor, sahiplenilmemiş alanlara da yönelerek sektörümüzün lokomotif markası olma misyonumuzu devam ettiriyoruz.”

Lovemarks 2016

Türk mücevherat sektörünün lideri Atasay, kendi sektörünün 'Lovemark' şirketi oldu. Atasay, Süper Markalar ve Marka Finansmanı'nın açıklandığı Türkiye'nin en değerli markalarının sıralamalarındaki sıralamalarında, mücevherat sektörünün Lovemark'ın olduğu sırada nezdindeki olduğu yerde koydu.

Türk mücevherat sektörünün lideri Atasay, 2013 yılında da kendi sektörünün 'Lovemark'ı (en çok sevilen şirket) seçildi. Atasay bu ünvanı, MediaCat Dergisi'nin, IPSOS'daki işbirliği ile “Türkiye'nin Lovemark'ları” araştırması yapan merkez ilk mücevherat markası oldu.

'Ulaşılabilir Lüks' kavramının Türkiye mücevherat sektöründeki ilk uygulayıcısı olan Atasay, 2007'den beri bu yana tek erişim erişilmez algısını yıkmak için iletişim iletişim ve pazarlama merkezimizde, düşük gramajlı ürünlerle ürün gamımız genişletilmesi, ilk çıkış ve fabrika satış merkezimizde bulunduğunu, altıncı günümüz ve son olarak da Geleneksel Altın Çadır Günleri ile kategorinin büyümesine öncülük ediyor.

Kurşun günden beri 110 milyonun üzerindeki dünya kadınıını takıları ile buluşturan Atasay'ın 2023 yılı vizyonu dünya mücevherat sektörüne yön veren en büyük 10 markadan biri olmak. Atasay, yurtdışında önce üründe sonra da mağazacılıkta markalaşmayı planlıyor.

AYD Ödülü 2015-2016-2017-2018

Atasay, Aksesuar kategorisinde en önemli marka oldu
Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği ondayken göre sıralama Atasay Mücevherat; alışveriş merkezlerinde, aksesuar kategorisinde en ünlü marka seçildi.


 
Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) 'nin başında, yıllarında alışveriş merkezlerinde en çok tercih edilen veya tercih edilen perakende markalarının araştırıldığı, “Atasay Mücevherat” ürün kategorisinde “1 numaralı marka” seçildi.


Sonuçlar, BAREM Araştırma Şirketi liderliğiyle Türkiye çapında yapılan bir araştırma ile belirleniyor. 1300'ü aşkın yıllar ile bu yıl ilk kez yüz yüze görüşen görüşmeleriniz varsa bunu yapan markalar, 15 ayrı kategoride ödüle layık görülüyor.

                                                
Bu yıl 7'nci kez araştırma sonuçlarının sonucuna göre aksesuar kategorisinde olasıların en beğendiği marka olan Atasay Mücevherat, tarihi ödülle güçlü marka sayısı bir kez daha güvenmiş oldu. 


Atasay Kamer, Atasay CEO'su Atasay Kamer, Zorlu Center'da düzenlenen törende alan Ataşay CEO'su Ataşay Kamer, “otelimizin tercihlerine göre verilen böylesine bir ödülün sahibi olmak bizler için son derece kıymetli. Atasay, uzun yıllardır Alışveriş Merkezleri'nde büyümeye önem vermiş bir marka. Bu pazar, Alışveriş Merkezleri'ndeki olasıların tercihiyle en çok tercih dilen marka olmamız bizleri gururlandırdı. Tüketicilerin beğenisine onu zaman layık olmaya çalışacağız ”dedi. 

Superbrands 2015

Atasay Mücevherat, üst üste iki kez sektörünün “Süper Markası” seçildi

Nielsen Araştırma Şirketi tarafından bu yıl 1677 kişi ile yüz yüze yapılan araştırmalar yapıldı Atasay Mücevherat, dünyanın 88 ülkesinde ve iki merkezinde bir şehirdeki Süper Markalar 2014 yılı 2012 tarihinde da olduğu gibi kuyumasında yer alan tek marka oldu.

Türk mücevherat sektörünün lideri Atasay, pazardan finansal hizmetlere, temizlik ve kişisel hizmetlere yönelik ürünlerden ürün üretimine, hizmet sektöründen merkezlere yakın sektörde yıllara göre en iyi markalarına verilen süper markalar 2014 ödülüne layık görüldü. Atasay Mücevherat oldu. Onur atasay Mücevherat kendi dünyasını seçen alan marka seçilmişti.

Grand Hyatt Otel’de gerçekleşen ödül töreninde, Atasay adına ödülü alan Atasay Mücevherat CEO’su Atasay Kamer, iki yıl üst üste aynı ödülü almanın verdiği gurur ve mutluluktan bahsetti. Kamer “Türkiye’nin en köklü mücevher perakende zincirlerinden birisi olarak, bu ödülü bize layık gören değerli jüri üyelerine ve müşterilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Süper Markalar oluşturmada sektörümüz  açısından ilham verici organizasyonlardan biri olarak kabul edilen ve markalaşmanın gelişimine büyük katkı sağlayan bu organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen başta Super Brand ekibine ve Nielsen ekibine olmak üzere herkese ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Bu ödülü tüm ekip arkadaşlarım adına almış olmaktan ayrıca mutluluk ve gurur duyuyorum.  Tüketicinin zihninde yer alan Atasay imajında herkesin çok büyük emeği var. Tüketicilerle kurduğumuz bağ, iletişimden her bir ürüne, Atasay çatısı altındaki tüm mağazalarımızdan merkezdeki her bir arkadaşımızın emekleri, engin çabası ile örülü” diyerek ekip arkadaşlarına da teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Superbrands 2014

Nielsen Araştırma Şirketi tarafından bu yıl 1677 kişi ile yüz yüze yapılan araştırma sonucunda Atasay Mücevherat, dünyada 88 ülkede düzenlenen ve iki yılda bir gerçekleştirilen Superbrands 2014 listesinde 2012 yılında da olduğu gibi kuyum sektöründe yer alan tek marka oldu.

Türk mücevherat sektörünün lideri Atasay, pazardan finansal hizmetlere, temizlik ve kişisel hizmetlere yönelik ürünlerden ürün üretimine, hizmet sektöründen merkezlere yakın sektörde yıllara göre en iyi markalarına verilen süper markalar 2014 ödülüne layık görüldü. Atasay Mücevherat oldu. Onur atasay Mücevherat kendi dünyasını seçen alan marka seçilmişti.

Grand Hyatt Otel'de gerçekleşen ödül töreninde, Atasay'ın ödülü alan Atasay Mücevherat CEO'su Atasay Kamer, iki yıl üst üste aynı ödülü almanın başarısı ve mutluluktan bahsetti Kamer “Türkiye'nin en köklü mücevher perakende satış zincirleri birisi olarak, bu ödülü bize layık gören değerli jüri üyelerine ve ziyaretçilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Süper Markalar oluşturmada sektörümüzün başarısı telekomünikasyon organizasyonlardan biri olarak adlandırılmış ve markalaşmanın gelişimi konusunda büyük deneyimlerimiz var. Bu ödülü tüm ekip arkadaşlarımın önünde olmaktantan mutluluk ve gurur duyuyorum. Tüketicinin zihninde yer alan Atasay imajında ​​herkesin çok büyük emeği var. Tüketicilerle kurduğumuz bağ,

Mediacat Lovemarks 2013


Atasay Zaman Çizelgesi

Perakende Güneşi 2011

Perakende Günleri içeriği bu yıl 11'ncisi verildi “Perakende Güneşi 2011 Ödülleri” mevcut bir törenle sahiplerine teslim edildi. layık görüldü.

 

Atasay, En Beğenilen Perakende Kuruluşu

 

Perakende sektörünün ilgisini takip etti ve perakendenin Oscarları olarak nitelendirilen “Perakende Güneşi 2011 Ödülleri” sahiplerine teslim edildi. 20 Ekim Perşembe günü Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde düzenlenen ve bu yıl 11 özel kategoriden oluşan ödüllerde, kuyum sektörünün lider markası Atasay, “En Beğenilen Perakende Kuruluşu Ödülü” ne değer görüldü.

 

Nielsen Araştırma Kuruluşu tarafından Türk tüketicileri ile yapılan araştırma sonuçlarına göre, kuyum sektöründe “En Beğenilen Perakende Kuruluşu” seçilen Atasay’ın ödülünü, Atasay Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkan Cihan Kamer teslim aldı.

 

“Cihan Kamer: Bu Ödülü 75. yıl armağanı olarak kabul ediyoruz.”

Perakende Güneşi 2011 Ödülleri’nde konuşan Atasay Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kamer, müşterilerin Atasay’a duyduğu memnuniyetin bir göstergesi olan bu ödülü,  müşterilerinin 75’inci yılı armağanı olarak kabul ettiklerini söyledi.

 

Müşterilerinin güven ve memnuniyetini inşa etmenin ve bu kadar uzun süre koruyabilmenin hiç kolay olmadığını belirten Kamer “Atasay’ın hazinesi sadece altınla değil, aynı zamanda 75 yıllık bilgi ve deneyim ile yüklü. Bu deneyim bize müşterilerimizin beklenti ve istekleri konusunda yol gösteriyor.  Atasay’da dünyadaki gelişmeleri, modayı, trendleri takip eden çok değerli bir ekibimiz var. Ekibimizin verdiği geri bildirimler ve Atasay’ın bilgi ve birikimlerini harmanlayarak tasarım ve koleksiyonlarımızı hazırlıyoruz. Çağın gerektirdiği, dünyada geçerli olan tüm pazarlama tekniklerini uyguluyoruz” dedi.

 

Dünyadaki ekonomik konjonktürle birlikte rekabetin yoğunlaştığı bir dönemde müşteri odaklılığın öneminin her geçen gün arttığına dikkat çeken Kamer sözlerini şöyle sürdürdü: “Atasay olarak, biz her zaman müşterilerimizi üretim ve pazarlama faaliyetlerinin odak noktasında tuttuk. Müşterilerimiz için değer yaratacak çözümler geliştirmeye çalıştık. Her yaşam biçimine, her bütçeye uygun çözümler sunarak, müşterilerimizin hayallerini kurduğu takıları ulaştırdık. Böylelikle müşterilerimizin doğumlarından itibaren yaşamlarının her dönemindeki kutlamalara tanıklık ettik ve etmeye devam ediyoruz. ... Bunu sağlamak için arı gibi çalıştık. Hep daha iyiyi, daha farklı nasıl yapabiliriz, teknolojiden nasıl faydalanabiliriz diye baktık. . Bu anlamda inovasyonu hep odağımızda tuttuk.

 

Müşterilerimiz de 75 yıl boyunca Atasay markasına hep güvendi. Bundan sonraki dönemde de bizleri ve hepsinden önemlisi müşterilerimizi heyecanlandıran çalışmalar ilgi odağımızda olmaya devam edecek.”

 

Yenilikçi ve tasarımıyla fark yaratan marka

Perakende Güneşi 2011 Ödülleri kapsamında, sektörünün önde gelen isimlerinin yer aldığı juri üyeleri tarafından değerlendirilen aday firmalar, ödül töreni öncesinde AMPD, AYD BMD, ECR, MOSEDER, MTD ve TPF derneklerine iletildi. Dernekler bu isimler için sektörden ve üyelerden görüş ve öneriler alarak her bir kategori için 3 adayı jüriye sundu. Sektörün önde gelen isimlerinden oluşan jüri bu aday isimleri değerlendirerek kısa listeyi oluşturdu.

 

En Beğenilen Perakende Kuruluşu Ödülü ise, diğer ödül kategorilerinden farklı olarak, Nielsen tarafından gerçekleştirilen tüketici araştırması sonuçlarına göre verildi. 

IDC CIO Ödülü 2019

IDC Türkiye'nin düzenledği CIO ödülleri'nde “En iyi İnovasyon Projesi” ödülü Atasay Mobil uygulayıcısıın oldu. Bir yenisini daha ekledik için gururluyuz!

Alfa Ödülü 2019

En iyi müşteri güvenliğiini yaratan markaların ödüllendirildiği “ALFA Award'da” mücevherat kategorisinde ”“ En İyi Tüketici Markası ”ödülü Atasay'ın oldu.

 

CAMPAIGN TURKIYE BRAND OF THE YEAR 2018

Campaign İngiltere ve Campaign Asya Pasifik tarafından 25 yıldır düzenlenen Campaign Agency & Brand of the Year ödülleri 2. Kez Türkiye'de.

Performansın bütünsel olarak ele alındığı, yılın ajans ve markalarının, son bir yıl içerisinde kazandığı ödüller değerlendirilerek belirlendiği yarışmada
Atasay olarak saat, mücevher ve aksesuar kategorisinde yılın markası seçildik. 

Ekonomist 40 Yaş Altı 40 CEO Ödülü 2019-2020

Atasay CEO’su Atasay Kamer Ekonomist dergisinin düzenlediği 40 Yaş Altı 40 Genç CEO listesinde 2019 ve 2020 yıllarında yer alarak ödüle layık görüldü.

The One Awards Ödülleri 2019

Pazarlama Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle bağlantılı BİR Ödüller Bütünleşik Pazarlama Ödülleri'nde mücevherat sektörünün en itibarlı markası Atasay oldu.


Atasay Zaman Çizelgesi

Social Media Awards 2020

Marka ve ajansların sosyal medya performanslarını objektif veriler ve saygın jüri üyelerinin görüşleriyle değerlendiren Türkiye’nin en kapsamlı ve veriye dayalı sosyal medya ödülleri Social Media Awards Turkey 2020’de Atasay ödüle layık görüldü. 


Atasay Zaman Çizelgesi

X