İK-Banner

Atasay Akademi

ATASAY AKADEMİ, öğrenmeyi ​kurum kültürünün bir parçası haline getirmek​, öğrenen ve gelişen bir organizasyon olabilmek için geliştirilen stratejik bilgi yönetim sistemidir. Tüm çalışanlarımıza katkı sağlamak amacıyla kurulmuş olan bu sistemde gerek sınıf eğitimleri gerekse online üzerinden sürekli bir gelişim sağlanması hedeflenmektedir.​

Şirket  hedefleri ve İnsan Kaynakları politikaları doğrultusunda, kişisel performans ve değerlendirme sonuçları çerçevesinde belirlenmiş eğitim ihtiyaçlarına göre, personelin bilgi ve becerilerinin geliştirilmesine, performans ve yetkinliklerinin arttırılmasına yönelik uygun durumlarda ve imkanlar dahilinde eğitim ve gelişim olanakları sağlanır. Personel; gerektiğinde yurtiçi/yurtdışında yapılacak olan bilimsel toplantı ve seminerlere iştirak ettirilir.

Tüm Atasay çalışanlarına oryantasyon eğitimi ve temel ISG Eğitimleri verilmektedir. ATASAY çalışanlarının mevcut ve potansiyel performanslarını en iyi şekilde değerlendirmek üzere Atasay Akademi ve departman yöneticileri tarafından yapılan eğitim ihtiyaç analizi sonuçlarına göre, gerek kurum içi gerek kurum dışı eğitimler düzenlenmektedir.

Eğitimlerde en önemli veri kaynağımız eğitim ihtiyaç analizi, performans değerlendirme sonuçları doğrultusunda çıkan eğitim ihtiyaçları ve kariyer planlaması yapılanlar için yedeklenmiş oldukları pozisyon gereği almaları gereken eğitimlerdir. Çalışanlarımızın kariyerlerine yön vermek amacıyla yöneticilik, liderlik, kişisel gelişim eğitimleri planlanmaktadır.

Tüm çalışanlarımıza ulaşabilmek ve eşit eğitim imkanı sağlayabilmek için online eğitim platformumuz "Atasay Akademim" üzerinden sürekli olarak merkez ve mağaza çalışanlarına eğitimler atanmaktadır. Ayrıca şirket içi yeni gelişmeler ve ürün koleksiyonları da çekilen kısa videolarla buradan duyurulmaktadır.

Merkez ve mağazacılık eğitim ve gelişim faaliyetleri  "Atasay Akademi" tarafından yürütülmektedir. 

 

X