İK-Banner

Atasay Online Mağaza üzerinden yapacağınız alışverişlerle ilgili genellikle merak edilen soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Satın alınan ürünler ne zaman kargoya verilir?

Sitede gördüğünüz ürünlerin bazıları merkez depolarımızda, bazıları ise mağaza stoklarında bulunmaktadır. Ürünlerin kargoya veriliş tarihi, ürün sayfasında gösterilmektedir. Sepet ve alışveriş tamamlama sayfasında tüm ürünleriniz için bu tarih hesaplanır.

Atasay Online Mağaza üzerinden yapılan alışverişlerde kargo ücretleri ne kadardır? Hangi kargolar ile gönderilir?

Online Mağaza'mızdan yapacağınız alışverişlerde, yurtiçine gönderilecek (Kıbrıs Hariç) ürünlerde kargo ücretsizdir. Yurtiçine yapılan kargolar Yurtiçi Kargo ile gönderilir. Yurtdışı çıkışlı gönderiler ise UPS aracılığı ile gönderilir.

Online mağazadaki ürünler mağazalarınızda var mıdır?

Online mağazadaki ürünlerin tamamı mağazalarımızda olmayabilir, ancak mağazamızdan ilgili ürünü talep ettiğinizde kısa bir süre içerisinde o ürünü mağazamız size temin edebilir.

İnternetten aldığım ürünü ne zamana kadar değiştirebilirim ya da iade edebilirim? Hangi ürünlerle ilgili iade mümkün değildir?

Ölçü seçimi ve yazı yazdırma - renk değiştirme gibi taleplerinizin olmadığı ürünlerde satın aldığınız ürünü size teslim edildiği andan itibaren 14 gün içerisinde merkezimize geri gönderebilirsiniz.

İade etmek istediğim ürünü nasıl göndereceğim?

İade etmek istediğiniz ürünü kargo ücretini alıcı ödemeli yaparak bize Yurtiçi Kargo ile gönderebilirsiniz. Eğer Yurtiçi Kargo ile göndermeniz mümkün değilse farklı bir kargo şirketi ile gönderebilirsiniz. 

İade & Değişim & Tamirat için Kargo Adresimiz:

Alıcı Adı: Sanal Mağaza

Yenibosna Merkez Mah. Sedir Sok. No:7 Bahçelievler - İstanbul

Telefon: 444 0 282

Ürünü iade ettikten sonraki süreçler nelerdir? İade ettiğim ürünün ücreti hesabıma ne zaman geçecek?

İade edilen ürünler merkezimize geldikten sonra kontrol sürecinde (1 hafta) uzmanlarımız tarafından incelenir. Üründe herhangi bir hasar varsa ya da ürününüz cayma hakkınızı kullanabileceğiniz şartlara uygun değilse bu ürün, raporlanarak tarafınıza geri gönderilir ve size telefon veya email ile bilgilendirme yapılır

Ancak ürününüz cayma hakkına uygunsa 1 haftalık kontrol sürecinden sonra ürün tutarı, hangi yöntem ile sipariş vermişseniz, aynı yöntem ile iade edilir.

Not: Kredi kartlarına yapılan iadeler genellikle 1-7 gün arasında hesabınızda olurken, bankacılık sisteminden kaynaklanan problemler nedeni ile debit kart (hesap kartları) iadeleri 30 güne kadar süre alabilmektedir.

İnternetten satın aldığım ürünleri mağazalardan değiştirebilirmiyim?

Online Mağazamızdan satın almış olduğunuz ürünleri sadece online mağazamızdan değiştirebilir ve iade edebilirsiniz.

Online Mağazada mağazalarınızdaki her ürün var mı?

Online Mağazamızda genellikle yeni sezon ve stok sayısı yeterli düzeyde olan ürünlerimiz bulunmaktadır.

Kupon kodum var, nasıl kullanacağım?

Kupon kodlarını kullanmak için sepet sayfasında bulunan Kupon Kodu bölümüne yazmanız gerekmektedir. Kupon kodunuz kullanılabilir durumda ise sayfanın üst kısmında Yeşil bir bilgilendirme yazısı çıkacak, değil ise kırmızı bir uyarı mesajı görüntülenecektir.

Satın aldığım yüzüğün ölçüsünü bilmiyorum, ne yapmalıyım?

Eğer satın aldığınız yüzüğün ölçüsünü bilmiyorsanız, ölçü kısmını boş bırakabilirsiniz. Yüzük size geldikten sonra dilediğiniz zaman ücretsiz olarak tüm Atasay mağazalarında tekrar ölçülendirme yapabilirsiniz.

Ürünlerin fiyatı mağazalarınızdaki fiyat ile aynı mı?

Evet, Online Mağaza'ya özel yapılan kampanyalar hariç diğer tüm ürünlerin fiyatı mağazalarımız ile aynıdır.

Önemli: Fiyat karşılaştırma yaparken internetteki ürünün kodu ve bilgilerinin tamamı aynı olmasına dikkat ediniz, farklı ürün bilgilerinde farklı fiyatlar oluşabilir.

Özel tasarım yapabiliyor musunuz?

Özel tasarım ile ilgili mağazalarımız yardımcı olabilmektedir, ancak, Online Mağaza üzerinden özel tasarımlar yapılamamaktadır.