{ "type": "identify", "data": { "id":"", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "", "memberTypes": "guest" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "listing" }
{ "type": "gtmStart" }
mobile-logo desktop-logo

Yenidoğan

Filtreleri Kapat
0 ürün bulundu

Sonuç Yok

{ "type": "productListViewed", "payload": [ ] }

Yeni Doğan Bebek Hediyeleri


Yeni doğan bir bebeğe hediye almak için birçok seçenek vardır.Yeni bir bebek ailenize katıldığında, bu mutlu anıyı ölümsüzleştirmek için birçok farklı yollar düşünebilirsiniz. Bu anlamlı olayı kutlamak ve sevginizi ifade etmek için yeni doğan bebeklere özel takıları ister hediye olarak verin, ister anı olarak saklayın uzun yıllar boyunca değerli bir anı olarak kalacaktır.


Yeni Doğan Bebek Takı Çeşitleri


Bebeklere özel olarak tasarlanmış takılar, zarif ve sevimli detayları ile dikkat çeker. Genellikle sevgi dolu semboller, hayvan figürleri isimli veya harfli gibi özel tasarımlar içerirler. Bu mücevherler, bebeklerin cildi ile uyumlu ve güvenli malzemelerden yapılmış olmalıdır.


Bebeklere hediye edilebilecek mücevherler arasında en popüler seçenekler arasında altın künye bileklik ve altın bebek iğnesi bulunur. Atasay altın bebek bileklik modeli, çeşitli figürler veya isimler bulunan zarif parçalardır. Bu bileklikler genellikle büyüklük ayarlanabilir şekilde tasarlanır, böylece bebek büyüdükçe bileği üzerinde rahatlıkla takılabilecek şekilde ayarlanabilir. Ayrıca, bazı bilekliklerin üzerine özel bir tarih veya isim yazılabilir, böylece bu takılar bebek için özel bir anı haline gelir. Bebeklere özel takılar, sadece hediye olarak verilmesi için değil, aynı zamanda bir anı olarak da saklanabilir.


Yeni Doğan Bebek Takıları Seçerken Dikkat Edilecek Noktalar


Bebek bilekliğini veya yaka iğnesini, bebek büyüdükçe saklayabilir ve ona ileride anlamlı bir hediye olarak verebilirsiniz. Bu, bebeğin büyüme yolculuğunu ve ailenin sevgisini hatırlatan özel bir hazine olacaktır.


Bununla birlikte, bebeklere takı alırken güvenlik her zaman en önemli faktördür. Bebek takıları, küçük parçalar içermemeli ve bebeklerin çiğneyebileceği veya yutabileceği malzemelerden yapılmamalıdır.


Ayrıca, takıların sivri uçları veya keskin kenarları olmamalıdır. Bebeklerin güvenliği için, bebek takılarını takmadan önce her zaman bir yetişkin gözetimi altında tutmak önemlidir.


Yeni Doğan Bebek Takı Fiyatları


Atasay ustalığıyla bebekler için özel olarak hazırlanmış olan yeni doğan kategori takı modelleri arasından tercih yaparak, kullanım kolaylığını deneyimlemek mümkün. Bebekler açısından oluşturulmuş olan bu özel takıların görsel şıklığı da göze çarpıyor. Yeni doğan altın takı modellerinde böyle bir özelliğe sahip olması da bebeklerin ilgisini daha da çekerek keyifli bir kullanım kolaylığı sağlar niteliktedir. Atasay yeni doğan takı modelleri arasında geniş bir ürün yelpazesi bu kategoride mevcuttur. Birbirinden farklı tasarımlara imza atmayı başaran Atasay yeni doğan koleksiyonu, görsel anlamda estetik ve şıklık sağlarken, bebeklerin ve annelerin beğenisine sahip olmalarıyla da ön plana çıkmayı başarıyor. Birbirinden renkli tasarıma sahip ürünleri Atasay üzerinden inceleyerek sizler de kendiniz ya da sevdiklerinizin bebeklerine bu takıları alabilirsiniz. Atasay güvencesi ile sahip olabileceğiniz estetik tasarımlar arasında bulunan bu takı çeşitleri ile ilk hatıralarınızı oluşturmaya hemen başlayabilirsiniz.