Tasarım

Tasarımda Geleneksel ve Çağdaş Çizgi

Yurt içinde ve dışında geniş bir tüketici kitlesine hitap eden Atasay Kuyumculuk, profesyonel tasarım ekibiyle takıda eğitimlere yön veriyor.

Atasay’ın yurt içinde ve dışında alanlarında birçok ödül kazanmış tasarım ekibi, dünya moda trendlerini takip ederek, yeni sezon koleksiyonlarının çizgilerini belirliyorlar. Atasay Kuyumculuk tasarım ekibi, hazırladıkları sofistike ve göz kamaştırıcı tasarımları tüm dünyada kadınların beğenisine sunuyor.

Özgünlüğü ve kalitesiyle kuyumculuk sektörünün lideri Atasay’ın tasarım ekibi estetik ve zarif çizgileriyle kadınların şıklıklarının tamamlayıcısı takıları yaratıyor.

Atasay tasarım ekibi; günümüzün değişen moda trendleri ve estetik kavramlarını, tüketicilerin istekleri ve beğenileriyle harmanlayarak farklı ve özgün ürünler geliştirmeye devam ediyor.

Yılda iki koleksiyon

Dünya moda endüstrisinin dinamikleri gibi hareket eden Atasay,  yılda 2 ana ve 2 ara koleksiyon üretmek ve/veya geliştirmek üzerine çalışmalarını planlıyor. Böylelikle Türk tüketicisi de dünya modasına uyumlu renklere ve geometrik şekillere sahip takıları giysileriyle bütünleştirerek tüketicinin yaşantısının bir parçası haline getirebiliyor.