Aşkın değişmez sembolü Atasay pırlanta

Atasay Pırlanta; birbirinden güzel, ışıl ışıl parlayan alyans ve düğün setleri seçeneklerini çiftlerin beğenisine sunuyor.

İlkbahar ya da yaz aylarında düğün hazırlığı içerisinde olan çiftler, her baktıklarında o özel günü hatırlayacakları, alyans ve takılarını seçme telaşı yaşarlar. Atasay Pırlanta bu özel anı ölümsüzleştirecek, birbirinden şık, modern alyans ve düğün setleri seçeneklerini çiftlerin beğenisine sunuyor. Atasay’ın 70 yıllık tecrübesiyle tasarladığı düğün setleri ve alyansları sonsuz sevginin parlayan simgesi olacak.

Takıda modaya yön veren Atasay’ın dünya moda trendleri doğrultusunda hazırladığı ”Düğün Seti”nde, yüzü küpe ve gerdanlık seçenekleri yer alıyor.

Atasay’da her zevke göre bir alyans var
Bir ömür boyu hep aynı yerde taşıdığımız alyanslar; Atasay’ın romantizmi estetikle buluşturduğu yeni koleksiyonunda beğeniye sunuluyor. Her zevke, keseye ve değişen trendlere hitap eden birçok alyans modelinin yer aldığı Atasay alyans koleksiyonunda; 5 taşlı alyansların yanısıra 7 taş, yarım tur ve tam tur modeller yer alıyor.

Üstelik Atasay’ın Türkiye’de bir ilk’e imza atan 12 ay peşin, 24 ya da 36 ay özel vade farklı taksit kampanyasıyla, bütçeniz de zorlanmayacak.

Atasay’dan Gelinlik Şıklığınıza Pırlanta İhtişamı
Gelinlikle birlikte kullanılacak en güzel aksesuarlar olan pırlanta düğün setleri; Atasay’ın pırlanta koleksiyonunda seçmekte zorlanacağınız birbirinden ihtişamlı modellerle, gelin adaylarına şıklık katmayı bekliyor.

Her gelinliğe uygun seçeneklerin bulunduğu düğün setleri, modaya uyum sağlayan tasarımları değerini hiç yitirmeyen pırlanta zerafetiyle birleştiriyor. Evlilik hazırlığı içerisinde bulunan gelin ve damat adayları, Atasay mağazasında geçmişten günümüze aşkın harika bir sembolü olan pırlanta modeller arasından seçim yapmakta zorlanacaklar.